Ceník školkovného

pro školní rok 2023/2024:

Typ docházky                                             Cena/měsíc

Celodenní i nepravidelná                             400,- Kč

Předškoláci a děti s odkladem školní docházky                0 Kč,-

Pázdninový provoz - za každý týden                             100,- Kč

Školkovné od září 2020 platí všechny zapsané děti, tj. i ty, které do MŠ ještě nenastoupily, a ty, které v daném měsíci MŠ nenavštěvovaly, např. kvůli nemoci.

Prázdninová

- přerušení provozu v měsíci červenec a srpen 2023 delší než 5 vyučovacích dní v měsíci : výše úplaty bude stanovena k 1.5.

Číslo školního účtu:  86 - 7199840227/0100

Variabilní symboly pro hrazení školkovného a školního fondu jsou k dispozici u učitelky MŠ (stále platí stejná čísla, která vám byla vloni přidělena).

Školkový fond: je částka, ze které se hradí akce MŠ a Vy budete informováni o stavu financí Vašeho dítěte (platíte jen ty akce, kterých se Vaše dítě zúčastní). O každé akci budete informováni včas. Pokud zůstanou peníze, budou ponechány ve "školkovém fondu" na další školní rok nebo u předškoláků převedeny do školního fondu.

Na celý školní rok vybíráme 500,- Kč.

Vážení rodiče,

v tomto školním roce bude školkovné opět 400,- Kč za měsíc.

Školkovné za kalendářní měsíc je splatné nejpozději do posledního dne předcházejícího měsíce (např.: za měsíc říjen zaplatit nejpozději 30. září). Kdo nezaplatil za září už v srpnu, bude platit za oba měsíce září i říjen v měsíci září. Výška školkovného byla stanovena takto:

Děti s neomezenou celodenní docházkou :            400,- Kč

Děti, které se vzdělávají v posledním ročníku nejvýše 12 měsíců (poslední školní rok před zahájením školní docházky) :     0,- Kč

Děti, které se vzdělávají v posledním ročníku déle než 12 měsíců (děti s odloženou školní docházkou) :                                        0,- Kč