Dobrou chuť přejí Lvíčata

Školní výdejna

Stravování nám zajišťuje kuchyň MŠ Včelka Líšná. Soukromý dopravce dováží obědy i dopolední a odpolední svačinky. Čerstvé pečivo kupuje školnice - výdejkyně stravy. Ta také vydává obědy a chystá svačinky pro děti.

Informace školní jídelny Líšná:

Jídelníček je možné sledovat a odhlašovat na internetové adrese:

Přihlášení :  Jídelna:  2654        Líšná

Kontakt na školní jídelnu:

Tel.: 581 711 087  -  paní M. Mádrová - vedoucí ŠJ  (MŠ Včelka Líšná)

E-mail: sk.jidelna.lisna@seznam.cz

Číslo účtu školní jídelny: 35-1885142309/0800

• Pokladní hodiny pro školní jídelnu jsou: pondělí a středa 6:30 - 13:00 hod (odhlašování obědů den předem do 13 hod. )
  • Přihlášení obědů den předem do 13:00 hod.
  • Z důvodu dorovnání finanční bilance nelze přihlašovat/odhlašovat obědy 3 dny před koncem školního a kalendářního roku - měsíc červen a prosinec.
  • Rodiče jsou povinni sami si stravu odhlašovat na www.strava.cz/Strava/Stravnik/Jidelnicky a zároveň nahlásit nepřítomnost dítěte v MŠ.