Co jsme ve školce zažili

Tak to vypadalo před naší školou v letech 2007 až 2019, když jsme slavnostně vítali děti a žáky v novém školním roce. Můžete vidět historické i moderní automobily, historické motocykly, vláček Tučolíno, koně, kočár, psí spřežení a dokonce i velblouda Akima. Přijeli příslušníci VB, ale také četníci a četnice ze Saint Tropez.

Pohádky v MŠ

21.03.2020

A tak zase při pohádce o Bábě Chřipce a O Budulínkovi. Pohádková představení u nás bývají často, není to žádná výjimka. Pohádky maňáskové, loutkové, hudební. Za některými si rádi zajedeme do blízkých měst - Přerova a Bystřice pod Hostýnem.

Zima na dvorku

17.03.2020

A takhle vzpomínáme na krásnou loňskou zasněženou zimu na dvorku. Pokud je sníh, stavíme sněhuláky, děláme pokusy se sněhem, děti shrnují sníh lopatami, bobují, dělají si sněhové domečky... A také obdivujeme, co všechno dokáže vykouzlit mráz, třeba na naší krásné školní borovici.